Nazywam się Agnieszka Cimoch i jestem tu dla Was, by wspierać Was w walce z manifestacjami skórnymi i problemami natury kosmetycznej, które odbierają Wam możliwość cieszenia się idealnym wyglądem.

Od początku swojej kariery w kosmetyce stawiam na profesjonalizm. Swoje kwalifikacje podnoszę studiując na kierunku Kosmetologia Nowoczesna, a za sobą mam już tytuł zawodowy, który sprawił, że zrozumiałam jak szeroką, prężnie rozwijającą się i obiecującą dziedziną jest Kosmetologia. Swoje doświadczenie w pracy zdobyłam po ukończonej szkole, pracując w salonie na samodzielnym stanowisku. To tam rozwinęłam skrzydła i nieustannie dokładałam starań by poszerzać swoje kompetencje.
Zajmuję się pielęgnacją skóry twarzy, dłońmi i stopami. Kierunek, który obrałam, to praca ze skórami problematycznymi, które wymagają specjalnego podejścia i ułożenia konkretnego planu działania. Indywidualnie podchodzę do moich klientów i dokładam wszelkich starań aby, każdy kto korzysta z moich usług mógł poczuć się wyjątkowo.

Kosmetologia to wspaniała dziedzina, w której wciąż pojawiają się nowe możliwości i daje to nadzieje na to, że praca, która stała się pasją nigdy nie stanie się rutyną.