O mnie

Nazywam się Agnieszka Cimoch i jestem tu dla Was, by wspierać Was w walce z manifestacjami skórnymi i problemami natury kosmetycznej, które odbierają Wam możliwość cieszenia się idealnym wyglądem. 

Od początku swojej kariery w kosmetyce stawiam na profesjonalizm. Swoje kwalifikacje podniosłam studiując na kierunku Kosmetologia Nowoczesna oraz zdobywając tytuł zawodowy, który sprawił, że zrozumiałam jak szeroką, prężnie rozwijającą się i obiecującą dziedziną jest Kosmetologia. Swoje doświadczenie w pracy zdobyłam po ukończonej szkole, pracując w salonie na samodzielnym stanowisku. To tam rozwinęłam skrzydła i nieustannie dokładałam wszelkich starań by poszerzać swoje kompetencje. 

Zajmuję się pielęgnacją skóry, dłońmi i stopami. Kierunek, który obrałam to praca ze skórami problematycznymi, które wymagają indywidualnego podejścia i ułożenia konkretnego planu działania. Indywidualnie podchodzę do moich klientów i dokładam wszelkich starań aby, każdy kto korzysta z moich usług mógł się poczuć wyjątkowo.

Kosmetologia to wspaniała dziedzina, w której wciąż pojawiają się nowe możliwości i daje to nadzieje na to, że praca, która stała się pasją nigdy nie stanie się rutyną. 

Cieszę się, że trafiłeś na tę stronę i mam szansę zaprosić Cię do wspólnej pracy.
Jeśli szukasz porady w sprawie skóry, paznokci czy problemów w obrębie stóp – jestem do Twojej dyspozycji. Wspólnie przeanalizujemy Twój problem oraz potrzeby, a następnie przedstawię Ci plan działania. Szczegóły pracy gabinetu znajdziesz tu, a kontaktować możesz się ze mną e-meilowo lub przez stronę na Facebooku. A jeśli chcesz szybko zarezerwować konsultację lub wizytę, wystarczy że klikniesz tu.
Do szybkiego zobaczenia!

Dziękuję, że jesteście.
Ag